0903 14 63 15

Spoľahlivý fotograf na rodinné oslavy a firemné eventy
Ponuka služieb kameramana na svadbu

Svadobné VIDEO + FOTO

Variant 3 - 855€   /835€ cena v E-shope/ 


  • filmovanie celej svadby

  • fotografovanie svadby popri filmovaní 350-450 jpg po spracovaní

  • dĺžka videa po spracovaní 65 min.

  • 2 kamerový záznam v 4K

  • doručenie videa v HD na USB 32-64 GB + krabička

  • svadobný klip, zostrih do 5 min. v 4K rozlíšení

  • virtuálna fotogaléria s obsahom 35 - 50 fotiek

  • doprava iba 35€ všade po celom Slovensku 


Balíček Video+Foto obsahuje filmovanie celej svadby od príprav nevesty a ženícha - podobne ako variant B, po oficiálne ukončenie svadby orientačne od 09.00 do 01.00-01.30am + fotenie celej svadby popri filmovaní, prevedené jednou obsluhou teda kameraman a fotograf v jednom. Samozrejme obe sa naraz robiť nedá a preto má tento variant istý handicap v podobe menšieho počtu fotiek, alebo nafotených scén.
Služba je vhodná pre všetky svadby a jej hlavným cieľom, okrem dodania kvalitného diela ponúknuť výbornú cenu. Po dohode je možné pokračovať v filmovaní/fotení aj po oficiálnom ukončení svadby + 35€/hod. 
Video je po spracovaní v dĺžke cca 65 min. uložené na USB 32-64GB a dielo samozrejme obsahuje svadobný klip - zostrih do 5 min. Fotografovanie kopíruje filmovanie no ako spomenuté vyššie, z okamihov kedy sa musím venovať hlavne filmovaniu nemôžem fotiť - napr. svadobný obrad môžem nafotiť iba okrajovo a ani to nemusí byť vždy pravidlom,  pri ostatných scénach kde je dostatok času a priestoru, alebo sa dá spoluprácou s DJ, starejším a hlavne novomanželmi vytvoriť je možné striedať nástroje. Fotenie obsahuje zábery z prípravy na svadbu, spoločné fotenie svadobných hostí s novomanželmi či už na sále alebo po obrade, voľné foto zo zábavy a programu a samozrejme exteriérové fotenie svadobného páru niekde  v prírode, parku atď.
K službe je možné priobjednať klasickú americkú limuzínu za zvýhodnenú cenu. Ako produkt je jedna kópia diela obsahujúca foto aj video, v HD rozlíšení - za príplatok 35€ aj v 4k rozlíšení. Krátky Svadobný zostrih tzv. Svadobný klip je v vždy v 4K rozlíšení.  


Dodanie diela 12 - 15 týždňov. Aj túto službu je možné zakúpiť v  E-shope  so zľavou -20€. 


MENEJ

Rezervácia termínu

odoslanie formulára je nezáväzné, informatívne, bez nutnosti objednania služieb
Meno Dátum a miesto konania svadby Text E-mail odoslať