0903 14 63 15

Spoľahlivý fotograf na rodinné oslavy a firemné eventy
Ponuka služieb kameramana na svadbu

Svadobné  FOTO + VIDEO  895€    

objednať teraz so zľavou -30€


  • filmovanie celej svadby od príprav nevesty po oficiálne ukončenie max. do 01.30am

  • fotografovanie svadby popri filmovaní 400-450 jpg po spracovaní

  • dĺžka videa po spracovaní 60-70 min.

  • 2 kamerový záznam v 4K

  • doručenie videa v HD na USB 32-64 GB + krabička

  • svadobný klip, zostrih do 5 min. v 4K rozlíšení

  • virtuálna fotogaléria s obsahom 35 - 50 fotiek

  • doprava iba 35€ všade po celom Slovensku 


Balíček Svadobné Foto+Video obsahuje filmovanie celej svadby od príprav nevesty a ženícha - podobne ako variant Classic až po oficiálne ukončenie svadby orientačne od 09.00 do 01.00-01.30am + fotenie celej svadby popri filmovaní, prevedené jednou obsluhou - teda kameraman a fotograf v jednom. Aj pri použití moderného fotoaparátu ktorý fotí aj filmuje sa obe naraz robiť nedá a preto má tento variant istý handicap v podobe menšieho počtu fotiek, alebo nafotených scén. 
Služba je vhodná pre všetky svadby a jej hlavným cieľom, okrem dodania kvalitného diela je ponúknuť výbornú cenu. Po dohode je možné pokračovať v filmovaní/fotení aj po oficiálnom ukončení svadby + 35€/hod. 
Svadobné Video je po spracovaní v dĺžke cca 60-70 min. uložené na USB 32-64GB a dielo samozrejme obsahuje svadobný klip - zostrih do 5 min. Fotografovanie svadby kopíruje filmovanie no ako spomenuté vyššie, z okamihov kedy sa kameraman musí venovať filmovaniu nemôžem fotiť - napr. svadobný obrad môžem nafotiť iba okrajovo a ani to nemusí byť vždy pravidlom hlavne pri úradných, veľmi rýchlych svadobný obradoch. Pri ostatných scénach kde je dostatok času a priestoru, alebo sa dá spoluprácou s DJ, starejším a hlavne novomanželmi vytvoriť, je možné striedať nástroje a zabezpečiť foto aj video v jednej osobe.
Fotenie svadby v tomto balíčku obsahuje zábery z prípravy na svadbu, spoločné fotenie svadobných hostí s novomanželmi či už na sále, alebo priamo po obrade, voľné foto zo zábavy a programu a samozrejme exteriérové fotenie svadobného páru niekde  v prírode, parku atď. ktoré je možné bez príplatku urobiť aj mimo hlavný svadobný deň. Samotný obrad ako už spomenuté bude nafotený iba okrajovo. 
K službe je možné priobjednať klasickú americkú limuzínu za zvýhodnenú cenu. Ako produkt je jedna kópia diela obsahujúca foto aj video, v HD rozlíšení /za príplatok 35€ 4k rozlíšení/.  Svadobný zostrih tzv. Svadobný klip je v vždy v 4K rozlíšení pri každom balíčku. Dodanie diela 14 - 16 týždňov. Aj túto službu je možné zakúpiť v  E-shope  so zľavou -30€. 


NAZAD

ĎALŠÍ PRODUKT

Rezervácia termínu

odoslanie formulára je nezáväzné, informatívne, bez nutnosti objednania služieb
Meno Dátum a miesto konania svadby Text E-mail odoslať