0903 14 63 15

Dobrý starejší fotograf a kameraman na svadbu
Ponuka služieb kameramana na svadbu

SVADOBNÉ VIDEO Classic  695€

objednať teraz so zľavou -30€


  • filmovanie celej svadby, cca od 9.00 do 01.00am /alebo podľa požiadavky/

  • dĺžka videa po spracovaní cca 65 min.

  • 2 kamerový záznam v 4K

  • doručenie videa v HD na USB 32 GB + krabička, jedna kópia diela

  • svadobný klip, zostrih do 5 min.

  • doprava iba 35€ všade po celom Slovensku


Filmovanie celej svadby od príprav nevesty a ženícha napr. v kaderníctve, alebo doma po oficiálne ukončenie svadby, čím sa rozumie prezlečenie do večerných šiat a nejaký záverečný tanec, alebo iný posledný úkon maximálne však do 01.00-01.30am. Nadčasy sú účtované 35€/hod.
Svadobné video je po spracovaní dlhé približne 60-70 min. a filmovanie obsahuje aj exteriérové videoportréty, ktoré je možné nafilmovať /bez príplatku/ aj mimo svadobného dňa. Dopočujem pri zlom počasí, nedostatku času, výberu lepšej lokality, svetla a predovšetkým ak má nevesta vlastné svadobné šaty. 
Balíček Svadobné video classic je vhodný pre akékoľvek svadby, tradičné aj netradičné. Dielo je uložené na USB 32GB v krabičke v HD rozlíšení /4K rozlíšenie za príplatok +35€/  Súčasťou je aj  svadobný klip - zostrih v dĺžke do 5min.
Dodanie diela 10 - 15 týždňov.  Službu je možné zakúpiť priamo v  E-shope  so zľavou -30€, alebo objednať formou zálohy a ostávajúceho doplatku pri odovzdaní diela. K službe Svadobný Kameraman je možné priobjednať limuzínu na svadbu za zvýhodnenú cenu. 

NAZAD

ĎALŠÍ PRODUKT

Rezervácia termínu

odoslanie formulára je nezáväzné, informatívne, bez nutnosti objednania služieb
Meno Dátum a miesto konania svadby Text E-mail odoslať