0903 14 63 15

Kameraman na 1. sv. prijímanie a Birmovku
Ponuka služieb kameramana na svadbu

KRÁTKY SVADOBNÝ film

Variant A - 555€   


  • filmovanie celej, alebo časti svadby v rozsahu podľa požiadavky 

  • dĺžka videa po spracovaní cca 30 min

  • záznam v 4K

  • doručenie videa na USB 16 GB + krabička, jedna kópia

  • doprava iba 15€ po celom Slovensku  /pri potvrdení obj. do 15 dní/


Filmovanie celej svadby od príprav nevesty po oficiálne ukončenie svadby, alebo podľa požiadavky. Samotné filmovanie svadby prebieha skôr filmovou formou - technikou než dokumentárnou so zameraním viac na estetično než fakty a zostrih toho najlepšieho z celej svadby. Výsledkom čoho je svadobný film na jednej strane poskytujúci plný svadobný príbeh, ale v kratšom, praktickom a modernom prevedení.
Výsledný svadobný film bude mať po spracovaní dĺžku do 30 min.. Okrem zhrnutia najdôležitejších častí zo svadobného obradu a oslavy obsahuje aj exteriérové videoportréty svadobného páru, ktoré môžu byť filmované aj mimo svadobný deň hocikde v prírode, parku.
Balíček je vhodný pre bežné svadby, skôr bez starejšieho, alebo typického svadobného programu, prípadne s menším počtom hostí. 
Dielo je dodané na USB 16GB v krabičke v HD rozlíšení, alebo za požiadanie a príplatok +25€ aj v 4K rozlíšení. Tento balíček štandardne neobsahuje svadobný klip - zostrih, lebo v podstate je sám o sebe niečo ako rozšírený zostrih, no je možné ho priobjednať +35€.
Dodacia doba cca 10 týždňov

MENEJ

Rezervácia termínu

odoslanie formulára je nezáväzné, informatívne, bez nutnosti objednania služieb
Meno Dátum a miesto konania svadby Text E-mail odoslať