0903 14 63 15

Kameraman na 1. sv. prijímanie a Birmovku
Ponuka služieb kameramana na svadbu

KRÁTKY SVADOBNÝ FILM  595€

objednať teraz so zľavou -30€


  • filmovanie celej svadby, alebo v rozsahu podľa požiadavky 

  • dĺžka videa po spracovaní cca 35 min

  • záznam v 4K 

  • doručenie videa v HD na USB 16 GB + krabička, jedna kópia diela

  • doprava iba 35€ po celom Slovensku 


Filmovanie celej svadby od príprav nevesty po oficiálne ukončenie svadby, alebo podľa požiadavky, maximálne do cca 01.00am. Samotné filmovanie svadby prebieha skôr filmovou formou technikou než dokumentárnou so zameraním viac na estetično než fakty a zostrih toho najlepšieho z celej svadby. Výsledkom čoho je svadobný film na jednej strane poskytujúci plný svadobný príbeh, ale v kratšom, praktickom a modernejšom prevedení.
Výsledný svadobný film bude mať po spracovaní dĺžku do 35 min.. Okrem zhrnutia najdôležitejších častí zo svadobného obradu a oslavy obsahuje aj exteriérové videoportréty svadobného páru, ktoré môžu byť filmované aj mimo svadobný deň hocikde v prírode, parku.
Balíček je vhodný pre bežné svadby, skôr bez starejšieho, alebo typického svadobného programu, prípadne s menším počtom hostí. 
Dielo je dodané na USB 16GB v krabičke v HD rozlíšení, alebo na požiadanie za príplatok 35€ aj v 4K rozlíšení. Tento balíček štandardne neobsahuje svadobný klip - zostrih, lebo v podstate je sám o sebe niečo ako rozšírený zostrih, no je možné ho priobjednať +35€.
Dodacia doba cca 10 týždňov, K službe Svadobný Kameraman je možné priobjednať limuzínu na svadbu za zvýhodnenú cenu. Službu je možné objednať formou zálohy a doplatku pri odovzdaní diela, alebo zakúpením v E-shope so zľavou 30€. 

NAZAD

ĎALŠÍ PRODUKT

Rezervácia termínu

odoslanie formulára je nezáväzné, informatívne, bez nutnosti objednania služieb
Meno Dátum a miesto konania svadby Text E-mail odoslať